Ga naar:

Antwerpen | Limburg | Oost-Vlaanderen | Vlaams-Brabant | West-Vlaanderen

Antwerpen

Voornaam Naam Geboortedatum E-mailadres Gsm-nummer Zoekertje

Freddy

Schoenmakers

02/03/1956

freddy.schoenmakers@telenet.be

 

Interesse voor damesteam 1&2 prov.of u18. Heb 25j ervaring dames en jeugd

Limburg

Voornaam Naam Geboortedatum E-mailadres Gsm-nummer Zoekertje
Freddy Schoenmakers 02/03/1956 freddy.schoenmakers@telenet.be   Interesse voor damesteam 1&2 prov.of u18. Heb 25j ervaring dames en jeugd
Robin Mandigers   robin.mandigers@outlook.com +31 (0)6 239 757 05 Op zoek naar een gemotiveerd/enthousiast U14/U16/U18 team. Met voorkeur op landelijk niveau of mogelijkheid hiertoe te groeien.
Sander De Jong 21/08/1975 sander@kimbria.nl +31 6 29 102 332 Op zoek naar een U16/U18 team op Landelijk niveau of met de mogelijkheid om daar naar toe te werken.
Heb ruim 20 jaar ervaring, waaronder op Landelijk niveau in Nederland.
Herman Willems 10/04/1964 herman.willems64@telenet.be   Ik zoek een ploeg in 1ste of 2de Provinciale heren, eventueel U18/U21 Landelijk

Oost-Vlaanderen

Voornaam Naam Geboortedatum E-mailadres Gsm-nummer Zoekertje
Pieter Legein 06/02/1983 pieterlegein@hotmail.com   Naast mijn activiteit als jeugdcoach in Avanti Brugge ben ik nog op zoek naar een extra uitdaging. Bijv. Techniek training geven, jeugdcoordinatie...
J. Vh   janvh9620@skynet.be   Als B trainer met 15 jaar ervaring, op zoek naar nieuwe sportieve uitdaging voor prov. en landelijke jeugd U10,U12,U14 en lage ringen.
Philip Wintein 16/03/1963 philip.wintein@telenet.be 0486/68.50.91 In bezit van trainer diploma A.
Op zoek naar nieuwe sportieve uitdagingen voor het basketseizoen 2018-2019.
Ervaring meerdere jaren op Nationaal, Landelijk en Provinciaal niveau, zowel met senioren en jeugd.
Verplaatsingen spelen geen rol.
Voor jeugd gaat voorkeur naar Landelijk, gemotiveerd en enthousiast.
Ringo Decaestecker   ringodecaestecker@hotmail.com 0473811320 Op zoek naar een oefenwedstrijd weekend 19-20 augustus voor Melco B (1ste provinciale). Landelijk/1ste prov liefst.
Filip Van Der Putten 19/05/1956 filipvanderputten7@gmail.com 0477/97.59.42 Trainer A
Al vele jaren op zoek naar Landelijke jeugd / Landelijke heren
Kjell Willems   kjell04@hotmail.com 0472884961


Trainer A. Sta zowel open voor jeugd als seniors.             Ervaring met landelijke miniemen, kadetten, juniors, 2de provinciaal, 1ste provinciaal, assistent 1ste landelijk en 3de nationaal.

           

Vlaams-Brabant

Voornaam Naam Geboortedatum E-mailadres Gsm-nummer Zoekertje
Filip  Van Der Putten 19/05/1956 filipvanderputten7@gmail.com 0477/97.59.42 Trainer A
Al vele jaren op zoek naar Landelijke jeugd / Landelijke heren

West-Vlaanderen

Voornaam Naam Geboortedatum E-mailadres Gsm-nummer Zoekertje
Pieter Legein 06/02/1983 pieterlegein@hotmail.com   Naast mijn activiteit als jeugdcoach in Avanti Brugge ben ik nog op zoek naar een extra uitdaging. Bijv. Techniek training geven, jeugdcoordinatie...
Philip Wintein 16/03/1963 philip.wintein@telenet.be 0486/68.50.91 In bezit van trainer diploma A.
Op zoek naar nieuwe sportieve uitdagingen voor het basketseizoen 2018-2019.
Ervaring meerdere jaren op Nationaal, Landelijk en Provinciaal niveau, zowel met senioren en jeugd.
Verplaatsingen spelen geen rol.
Voor jeugd gaat voorkeur naar Landelijk, gemotiveerd en enthousiast.