PC VLAAMS-BRABANT - KALENDER CEL- SEIZOEN 2018/2019 - NIEUWS 1 - BEKER VAN VLAAMS-BRABANT

 

 

INSCHRIJVINGEN BEKER

De trekking van alle bekers van Vlaams-Brabant (heren, dames, jeugd) zal maandag 30 juli plaats hebben in cafetaria sporthal Boutersem.

Iedereen is welkom op de trekking die om 20u15 zal starten.

Ingeschreven ploegen HEREN : 0660 2B/I SAFE TIENEN HSE A (P1), 5005 BASKET GROOT ZEMST HSE A(P2), 5017 BAVI VILVOORDE HSE C (P3), 5017 BAVI VILVOORDE HSE B (P1), 1916 BBC HAACHT HSE (P2), 1598 WOBAC ST STEVENS WOLUWE HSE A (P3), 1896 BC GRIMBERGEN HSE A (P2), 1896 BC GRIMBERGEN HSE B (P3), 2097 BC OPWIJK HSE B (P1), 1349 BCT OVERIJSE HSE A (P2), 0076 BC MACHELEN-DIEGEM HSE A (P1), 0076 BC MACHELEN-DIEGEM HSE B (P3) , 0314 BLACK DEVILS VORST HSE A (P1), 0314 BLACK DEVILS VORST HSE B (P2), 1410 CLEM SCHERPENHEUVEL HSE B (P2), 1519 DYNAMO BERTEM HSE A (P1), 1519 DYNAMO BERTEM HSE B (P3), 1888 GSG AARSCHOT HSE C (P3), 1545 JETS BASKET ZAVENTEM HSE A (P2), 1545 JETS BASKET ZAVENTEM  HSE B (P3), 2598 KYD KORTENBERG YOUNG DEVILS HSE A (P2), 1372 LSV BASKET LANDEN HSE A (P1), 2464 LONDERZEELSE DUNKERS HSE A (P2), 5015 LUBBEEK B-BALL STARS HSE A (P1), 2423 MERCHTEM EAGLES HSE A (P1), 2294 NOTRE DAME LEUVEN HSE A (P2), 1616 SK ETERNIT KAPELLE HSE A (P1), 1616 SK ETERNIT KAPELLE HSE B (P2), 2447 ST PAULUS OPWIJK HSE A (P3), 1210 STELLA ARTOIS LEUVEN BEARS HSE C (P1), 1793 THOR TERVUREN HSE A (P2), 1744 TOYOTA WOUTERS DIEST HSE A (P1) ,5042 STROMBEEK BEAVERS WEMMEL BASKET HSE A (P2), 5042 STROMBEEK BEAVERS WEMMEL BASKET HSE B (P3), 5036 WIZ BASKET LEUVEN HSE A (P2), 2489 WINSTON SCHOETERS KEERBERGEN LAKERS (P2)  (36 ploegen : wie zich nog wil inschrijven kan dat doen tot maandag 30 juli, 12u00 > contacteer gewoon Serge per mail, sms of telefoon)

Ingeschreven ploegen DAMES : 1696 BC ASSE TERNAT DSE A (P1), 1896 BC GRIMBERGEN DSE B (P1), 2200 STREEK-INN VILVOORDE  DSE A (P1), 1410 CLEM SCHERPENHEUVEL DSE A (P1), 1888 GSG AARSCHOT DSE A (P1), 1545 JETS BASKET ZAVENTEM DSE A (P1),  5015 LUBBEEK B-BALL STARS DSE A (P1), 2294 NOTRE DAME LEUVEN DSE B (P1), 5042 STROMBEEK BEAVERS WEMMEL BASKET DSE A (P1), 5042 STROMBEEK BEAVERS WEMMEL BASKET DSE B (P2)  (10 ploegen : wie zich nog wil inschrijven kan dat doen tot maandag 30 juli, 12u00 > contacteer gewoon Serge per mail, sms of telefoon)

 

Ingeschreven ploegen U21 HEREN : 5005 BASKET GROOT ZEMST J21A, 5017 BAVI VILVOORDE J21B, 1896 BC GRIMBERGEN J21 A, 2097 BC OPWIJK J21 A, 1349 BCT OVERIJSE J21 A, 1519 DYNAMO BERTEM J21 A, 2580 DINO BRUSSELS J21A, 1545 JETS BASKET ZAVENTEM J21A , 2598 KYD KORTENBERG YOUNG DEVILS J21 A, 1372 LSV BASKET LANDEN J21 A, 2464 LONDERZEELSE DUNKERS J21 A, 2423 MERCHTEM EAGLES J21A, 1210 STELLA ARTOIS LEUVEN BEARS J21 C  (13 ploegen : wie zich nog wil inschrijven kan dat doen tot maandag 30 juli, 12u00 > contacteer gewoon Serge per mail, sms of telefoon)

 

Ingeschreven ploegen U18 HEREN : 1114 BASKET CLUB GROOT DILBEEK J18A, 1896 BC GRIMBERGEN J18 A, 1349 BCT OVERIJSE J18A,  2610 BOORTMEERBEEK & BERG BULLDOGS J18A, 1410 CLEM SCHERPENHEUVEL J18 A, 1519 DYNAMO BERTEM J18 A, 2580 DINO BRUSSELS J18 A, 1888 GSG AARSCHOT J18 B, 2598 KORTENBERG YOUNG DEVILS J18 A, 1372 LSV BASKET LANDEN J18 A, 2423 MERCHTEM EAGLES J18 A, 1210 STELLA ARTOIS LEUVEN BEARS J18 B, 5042 STROMBEEK BEAVERS WEMMEL BASKET CLUB J18 A (13 ploegen : wie zich nog wil inschrijven kan dat doen tot maandag 30 juli, 12u00 > contacteer gewoon Serge per mail, sms of telefoon)

 

Ingeschreven ploegen U16 HEREN : 1114 BASKET GROOT DILBEEK J16A, 1114 BASKET GROOT DILBEEK J16B, 5017 BAVI VILVOORDE J16 B, 1696 BC ASSE TERNAT J16 B, 1896 BC GRIMBERGEN J16 A, 2097 BC OPWIJK J16 A, 1349 BCT OVERIJSE J16 A, 0314 BLACK DEVILS VORST J16A, 2610 BOORTMEERBEEK &BERG BULLDOGS J16 A, 1410 CLEM SCHERPENHEUVEL J16 A,  1519 DYNAMO BERTEM J16 A, 2580 DINO BRUSSELS J16 A, 1888 GSG AARSCHOT J16 B, 1545 JETS BASKET ZAVENTEM J16A, 2598 KYD KORTENBERG YOUNG DEVILS J16 A, 1372 LSV BASKET LANDEN J16A,  5015 LUBBEEK B-BALL STARS J16 A, 2423 MERCHTEM EAGLES J16 A, 1210 STELLA ARTOIS LEUVEN BEARS J16 B, 5042 STROMBEEK BEAVERS WEMMEL BASKET J16 A, WINSTON SCHOETERS KEERBERGEN LAKERS J16A  (21 ploegen : wie zich nog wil inschrijven kan dat doen tot maandag 30 juli, 12u00 > contacteer gewoon Serge per mail, sms of telefoon)

 

Ingeschreven ploegen G14 HEREN : 1114 BASKET GROOT DILBEEK G14 A, 5017 BAVI VILVOORDE G14 B, 1696 BC ASSE TERNAT G14 B, 1896 BC GRIMBERGEN G14 A, 2097 BC OPWIJK G14 B,  1349 BCT OVERIJSE G14 A, 2610 BOORTMEERBEEK &BERG BULLDOGS G14 A, 1410 CLEM SCHERPENHEUVEL G14 B, 2515 DE RODE LEEUWEN G14 A, 1519 DYNAMO BERTEM G14 A, 2580 DINO BRUSSELS G14 A, 1888 GSG AARSCHOT G14 B, 1545 JETS BASKET ZAVENTEM G14 A, 2598 KYD KORTENBERG YOUNG DEVILS G14 A, 1372 LSV BASKET LANDEN G14 A, 2464 LONDERZEELSE DUNKERS G14 A, 5015 LUBBEEK B-BALL STARS G14 A, 2423 MERCHTEM EAGLES G14 A, 1210 STELLA ARTOIS LEUVEN BEARS G14 B (19 ploegen : wie zich nog wil inschrijven kan dat doen tot maandag 30 juli, 12u00 > contacteer gewoon Serge per mail, sms of telefoon)

 

Ingeschreven ploegen G12 HEREN : 1114 BASKET GROOT DILBEEK G12 A, 5017 BAVI VILVOORDE G12 A, 5017 BAVI VILVOORDE G12 B, 1696 BC ASSE TERNAT G12 A, 1896 BC GRIMBERGEN G12 A, 2097 BC OPWIJK G12 A, 1349 BCT OVERIJSE G12 A, 0076 BC MACHELEN-DIEGEM G12 A, 2610 BOORTMEERBEEK &BERG BULLDOGS G12 A, 1519 DYNAMO BERTEM G12 A, 2580 DINO BRUSSELS G12 A, 2580 DINO BRUSSELS G12 B, 1888 GSG AARSCHOT G12 A, 1888 GSG AARSCHOT G12 B, 1545 JETS BASKET ZAVENTEM G12 A, 2598 KYD KORTENBERG YOUNG DEVILS G12 A, 1372 LSV BASKET LANDEN G12 A, 2464 LONDERZEELSE DUNKERS G12 A, 5015 LUBBEEK B-BALL STARS G12 A, 5015 LUBBEEK B-BALL STARS G12B, 2423 MERCHTEM EAGLES G12 A, 1210 STELLA ARTOIS LEUVEN BEARS G12 A, 5042 STROMBEEK BEAVERS WEMMEL BASKET G12 A (23 ploegen : wie zich nog wil inschrijven kan dat doen tot maandag 30 juli, 12u00 > contacteer gewoon Serge per mail, sms of telefoon)

 

Ingeschreven ploegen M12 DAMES : 1896 BC GRIMBERGEN M12 A, 5021 BC FOYER MOLENBEEK M12 A, 0076 BC MACHELEN-DIEGEM M12 A, 1545 JETS BASKET ZAVENTEM M12 A, 2294 NOTRE DAME LEUVEN M12 A, 2294 NOTRE DAME LEUVEN M12B, 1372 LSV BASKET LANDEN M12A (7 ploegen : wie zich nog wil inschrijven kan dat doen tot maandag 30 juli, 12u00 > contacteer gewoon Serge per mail, sms of telefoon)

 

Ingeschreven ploegen M14 DAMES : 1896 BC GRIMBERGEN M14 A, 5021 BC FOYER MOLENBEEK M14 A, 1372 LSV BASKET LANDEN M14 A, 2294 NOTRE DAME LEUVEN M14 B  (4 ploegen : wie zich nog wil inschrijven kan dat doen tot maandag 30 juli, 12u00 > contacteer gewoon Serge per mail, sms of telefoon)

 

Ingeschreven ploegen M16 DAMES : 1476 BC ALSEMBERG M16 A, 2515 DE RODE LEEUWEN M16 A , 1545 JETS BASKET ZAVENTEM M16A, 76 BC MACHELEN-DIEGEM M16A (4 ploegen : wie zich nog wil inschrijven kan dat doen tot maandag 30 juli, 12u00 > contacteer gewoon Serge per mail, sms of telefoon)

 

Ingeschreven ploegen M19 DAMES :  2515 DE RODE LEEUWEN M19 A, 5021 BC FOYER MOLENBEEK M19 A, 2294 NOTRE DAME LEUVEN M19 B, 1545 JETS BASKET ZAVENTEM M19A  (4 ploegen : wie zich nog wil inschrijven kan dat doen tot maandag 30 juli, 12u00 > contacteer gewoon Serge per mail, sms of telefoon)

 

Sportieve groeten,

Serge Kovaleni