Ga naar:

Algemene Vergadering
Afgevaardigden: Antwerpen | Limburg | Oost-Vlaanderen | Vlaams-Brabant | West-Vlaanderen

Algemene Vergadering

  Naam Functie Gsm-nr. E-mail
Van den Bosch Frank

Voorzitter Afgevaardigden Antwerpen

0486/38.07.61 franic.vdbs@skynet.be
  Bleys Jeroen Lid Afgevaardigden Antwerpen 0478/38.25.40 jeroen.bleys@gmail.com
  Maeseele Rob Lid Afgevaardigden Antwerpen 0476/58.83.45 rob.maeseele@basketbal.vlaanderen
  Naegels François

Lid Afgevaardigden Antwerpen

0473/92.53.06 swanaegels@telenet.be
  Roos Emiel Lid Afgevaardigden Antwerpen 0468/16.64.12 roos.emiel@basketbal.vlaanderen
    Van Assche Sven Lid Afgevaardigden Antwerpen 0477/42.38.02 sven.vanassche@basketbal.vlaanderen
Reenaers Johan Voorzitter Afgevaardigden Limburg 0475/96.29.55 johan.reenaers@basketbal.vlaanderen
johanreenaers@gmail.com
Kerkhofs Jacques Lid Afgevaardigden Limburg 0496/75.40.05 kerkhofsjacky@telenet.be
Jannis Antoon Lid Afgevaardigden Limburg 0479/77.12.52 toon.jannis@basketbal.vlaanderen
toonjannis@telenet.be
  Van Lantschoot Jan Voorzitter Afgevaardigden Oost-Vlaanderen 0475/77 46 22 advjanvanlantschoot@telenet.be
  Fels Eric Secretaris Afgevaardigden Oost-Vlaanderen 0484/71.27.97 eric.fels@basketbal.vlaanderen
  Buyse Peter Lid Afgevaardigden Oost-Vlaanderen 0475/94.39.95 peter.buyse@basketbal.vlaanderen
  Van Puyvelde Siegfried Lid Afgevaardigden Oost-Vlaanderen 0475/23.28.53 siegfried.vanpuyvelde@basketbal.vlaanderen
  Schuermans Erik Voorzitter Afgevaardigden Vlaams-Brabant 0495/20.92.53 ericschuermans@studiegroeplabyrint.be
  De Smedt Marc Secretaris Afgevaardigden Vlaams-Brabant 0476/32.75.66 desmedtm1@telenet.be
  Manghelinckx Johny Lid Afgevaardigden Vlaams-Brabant 0495/83.57.58 johnymanghelinckx@yahoo.com
   Hendryckx Eddy Voorzitter Afgevaardigden West-Vlaanderen 0479/57.82.92 eddy.hendryckx@basketbal.vlaanderen
  Stevens Miguel Ondervoorzitter Afgevaardigden West-Vlaanderen 0495/21.99.44 miguel.stevens@basketbal.vlaanderen
  Rigolle Geert Lid Afgevaardigden West-Vlaanderen 0495/79.01.91  geert.rigolle@basketbal.vlaanderen
  Goemaere Francis Lid Afgevaardigden West-Vlaanderen 0486/62.61.69 francis.goemaere@basketbal.vlaanderen

Afgevaardigden Antwerpen

  Naam Functie Gsm-nr. E-mail Stamnummer Club
   Van den Bosch Frank Voorzitter van Comité 0486/38.07.61 franic.vdbs@skynet.be 2306 Spartacus SCK Antwerpen
  Naegels François Secretaris van Comité 0473/92.53.06 swanaegels@telenet.be 723 Kontich Wolves
  Bleys Jeroen Ondervoorzitter  van Comité 0478/38.25.40 jeroen.bleys@gmail.com 1686 Olicsa Antwerpen
  Begine Christiane Lid van Comité 0495/19.54.48 chris.begine@basketbal.vlaanderen 1604 BBC Putte
  Maeseele Robert Lid van Comité 0476/58.83.45 rob.maeseele@basketbal.vlaanderen 71 Port of Antwerp Giants
  Roos Emiel Lid van Comité 0468/16.64.12 roos.emiel@basketbal.vlaanderen 1273 Aartselaar BBC
  Somers Frans Lid van Comité 0497/25.56.31 francois.somers1@telenet.be 1518 BC Guco Lier vzw
  Van Assche Sven Lid van Comité 0477/42.38.02 sven.vanassche@basketbal.vlaanderen 5040 Phantoms Rupel Basket
  Van Echepoel Cor Lid van Comité 0477/35.28.02 c.van.echelpoel@telenet.be 1972 VZW BBC Baskas Kasterlee
Van Soom Herman Lid van Comité 0475/24.12.96 hermanvansoom@skynet.be 2325 BBC Halle-Zoersel

Afgevaardigden Limburg

  Naam Functie Gsm-nr. E-mail Stamnummer Naam club
Reenaers Johan Voorzitter van Comité 0475/96.29.55 johan.reenaers@basketbal.vlaanderen
johanreenaers@gmail.com
1989 Stevoort BBC
Denis Ronny Secretaris van Comité 0473/98.06.58 ronny.denis@basketbal.vlaanderen 2174 BasKet Tongeren
Comans Rafael Ondervoorzitter van comité 0496/30.97.73 raf.comans@basketbal.vlaanderen 2602 DBC Houthalen
  Creemers Bernard Lid van Comité 0475/48.62.13 bernardcreemers@gmail.com 5025 Bree Basket
  Hillary Robert Lid van Comité 0471/31.02.02 rhillary56@gmail.com 1351 BBC Croonen Lommel
Jannis Antoon Lid van Comité 0479/77.12.52 toon.jannis@basketbal.vlaanderen 1244 BBC ING Heusden
Kerkhofs Jacques Lid van Comité 0496/75.40.05 kerkhofsjacky@telenet.be 1147 Bacma Maaseik

Afgevaardigden Oost-Vlaanderen

  Naam Functie Gsm-nr. E-mail Stamnummer Naam club
  Van Lantschoot Jan Voorzitter van Comité  0475/77 46 22 advjanvanlantschoot@telenet.be 1256 BBC Falco Gent
  Fels Eric Secretaris van Comité 0484/71.27.97 eric.fels@basketbal.vlaanderen 296 Kon. Sint-Niklase Condors
  Verheye Luc Ondervoorzitter van Comité 0497/64.78.66 luc.verheyen@accg.be 1450 Gembas Knesselare
  Buyck Frank Lid van Comité 0474/50.15.43 frank.buyck@basketbal.vlaanderen 2388 Basket Meetjesland
  Buyse Peter Lid van Comité 0475/94.39.95 peter.buyse@basketbal.vlaanderen 244 B.B.C. Zele
  De Neve Eric Lid van Comité 0473/95.32.40 eric.de.neve@telenet.be 2575 BBC Hotshots vzw Melle
  Hesters Marc Lid van Comité 0477/32.21.68 marchesters@telenet.be 1862 BBC Assenede
  Roels Dieter Lid van Comité 0471/26.05.58 dieterroels@telenet.be 785 BBC Deinze Nazareth
  Van Puyvelde Siegfried Lid van Comité 0475/23.28.53 siegfried.vanpuyvelde@basketbal.vlaanderen 2596 Gent Hawks

Afgevaardigen Vlaams-Brabant

Naam Functie Gsm-nr. E-mail Stamnummer Naam club
Schuermans Erik  Voorzitter van Comité 0495/20.92.53 ericschuermans@studiegroeplabyrint.be 5042 Stombeek Beavers Wemmel Basket Club
De Smedt Marc Secretaris van Comité 0476/32.75.66 desmedtm1@telenet.be 2447 St. Paulus Opwijk
Hernou Freddy Ondervoorzitter   0498/93.33.81 freddy.hernou@telenet.be 1210 Stella Artois Leuven Bears
Manghelinckx Johny Lid van Comité 0495/83.57.58 johnymanghelinckx@yahoo.com 1372 L.S.V. Basket Landen
Moyens Roger Lid van Comité 0474/01.48.42 moyens.roger@telenet.be 5017 Bavi Vilvoorde
Van Avermaet Eddy Lid van Comité 0477/41.11.63 eddy.vanavermaet@kuleuven.be 2294 Notre Dame Leuven

Afgevaardigden West-Vlaanderen

  Naam Functie Gsm-nr. E-mail Stamnummer Naam club
  Hendryckx Eddy Voorzitter van Comité 0479/57.82.92 eddy.hendryckx@basketbal.vlaanderen 737 KB D-Glas Oostende Bredene
  Cannaert Jean Paul Secretaris van Comité 0474/49.58.18 jeanpaul.cannaert@basketbal.vlaanderen 811 Kon. BBC Oostkamp
  Stevens Miguel Ondervoorzitter 0495/21.99.44 miguel.stevens@basketbal.vlaanderen 1911 BBC Poperinge
  Goemaere Francis Lid van Comité  0486/62.61.69 francis.goemaere@basketbal.vlaanderen 1218 K-Basketteam Kortrijk
  Hollevoet Hendrik Lid van Comité 0478/20.42.39 hendrik.hollevoet@telenet.be 2494 B.C. Blue Stars Brugge
Rigolle Geert Lid van Comité  0495/79.01.91 geert.rigolle@basketbal.vlaanderen 5032 BC Crelan Kortrijk
  Surgeloose Antoin Lid van Comité 0498/10.76.44 antoine.surgeloose@basketbal.vlaanderen 320 Bent Schoenen Waregem